שאיבת שומן
ניתוח עדין האמור לטפל בריכוזי שומן עקשניים באזור הבטן, המותניים, הצוואר, השדיים והירכיים. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות בשאיבה ובהמסת שומן על ידי גלי קול, ניתן, עם צלקות מינימליות, להמס ולשאוב כמויות משתנות של שומן ממספר איזורים בעת ובעונה אחת.
הניתוח מתבצע בהרדמה חלקית או מלאה, מצריך יום אחד עד יומיים אשפוז, והחלמה של בין חמשה לעשרה ימים, בהתאם לגודל ומורכבות השאיבה.
אחרי הניתוח חובשים את האזור המנותח בבגד לחץ נוח, לתקופה של בין חודש לחודשיים.
ברוב המקרים מבוצעים טיפולים של מסג` לימפטי ידני או מסג` באמצעות מכשור רפואי מתקדם, שתפקידו לשפר את ההרגשה, לזרז את היעלמות הבצקות ולהחליק את העור. חולפים בין שלושה לשישה חודשים עד לקבלת תוצאה סופית יציבה. עם זאת, ניתן לחזור לפעילות מלאה תוך שבוע עד שלושה שבועות אחרי הניתוח. 
רוב הגברים הפונים לייעוץ לניתוח לשאיבה או המסת שומן, אינם בהכרח שמנים. מדובר בגברים המתקשים להיפטר מריכוזי שומן באזורים כמו המותניים, הבטן התחתונה, השדיים ועוד. ניתוחים לשאיבה והמסת שומן הם בין הניתוחים השכיחים ביותר המבוצעים בכירורגיה פלסטית ברחבי העולם.

 SAFELipo  - שיטה חדשנית זו נחשבת בעיני מומחים רבים, כפריצת דרך בהתפתחות ופיתוח שאיבת השומן הקלאסית. שיטה זו מציגה את העתיד בפיסול הגוף.