הגדלת שדיים מבוצעת בדרך כלל אצל נשים עם שדיים קטנים , שדיים שלא התפתחו או שדיים שקטנו אחרי לידות או ירידה גדולה במשקל. 

ניתוח הגדלת שדיים מבוצע בהרדמה כללית, אורכו כ שעה  ובמהלכו מגדילים את נפח השד ע"י החדרת שתל  מעל לשריר או מתחתיו, או ע"י השתלת שומן. 

שיטת הניתוח יכולה להשתנות ממטופלת אחת לשנייה בהתאם לצורת השדיים,  מבנה הגוף, סוג העור ואיכותו, כמות, עובי וגמישות הרקמות הרכות.

במקרים של שדיים נפולים יש צורך בשילוב ניתוח להרמת שדיים פנימית ו/אובהרמת שדיים חיצונים בהתאם.

מיקום השתלים

השתל יכול להיות ממוקם מאחורי בלוטת השד, קדמית לשריר בית החזה או מאחורי השריר בהתאם לאופי הרקמות ולעוביין.

מעל לשריר - בגישה זו מפרידים בין הרקמות ויוצרים כיס עבור השתל, אין פגיעה וחיתוך של השרירים או רקמות השד, ואחרי הניתוח יהיו פחות כאביםוהתאוששות מהירה יותר.החיסרון בגישה זו שלנשים רזות מאד ובעלות שדיים קטנים ניתן יהיה לחוש ולראות את גבולות השתל מתחת לעור.

מתחת לשריר - כאמור גישה ניתוחית זו נותנת תוצאה טובה יותר בשדיים קטנים ושטוחים אצל נשים רזות, הכנסת השתל אל מתחת לשריר יוצרת ריפוד סביב השתל ובמגע התחושה טבעית יותר. כשהשתל מתחת לשריר חלקו התחתון אינו מכוסה על ידי השריר. השריר אינו תורם להרמת החזה או לייצוב ותמיכה בשד או בשתל ולפיכך אין למיקום כל משמעות לגבי צניחת השד בעתיד. כאשר יוחדר השתל אל מתחת לשריר החזה, קיימת אפשרות של תזוזה קלהוהשטחה  של צורת השד בעת הפעלת השריר. על מנת למנוע או למזער את התופעה מוחדר השתל במנח חלקי בלבד מתחת לשריר באופן שבזמן כיווץהשריר השינוי בשד הוא קטן אך לא ניתן למנוע אותו באופן מוחלט. אצל 85% מהנשים העוברות הגדלת שדיים מונח השתל מתחת לשריר.

קביעת צורה וגודל השתל - תוצאת הניתוח תלוייה מאוד בבחירת צורה, גודל ומיקום השתלים. וכמובן בנסיונו של המנתח.                                                                                                    
ואני, כרופאך אעזור לך להחליט מהו המיקום העדיף של השתל, תוך שיקלול נתוני גופך הספציפיים. 
לצפייה בתכנה תלת מימדית להגדלת שדיים, לחצי על החלון sculpt my dream, הקלידי אזור מגוריך, ולאחר מכן, בחרי מבנה גוף התואם לשלך,  ואת גודל השדיים הרצוי (A, B...).